Site Overlay

Jak mieszka Maria Dejmek?

Nowy dom Marii Dejmek ma około 155 metrów kwadratowych. W przeszłości aktorka wielokrotnie przeprowadzała się, lecz w końcu znalazła swoje miejsce na ziemi. Jak wyznała w programie „Pytanie na Śniadanie”, ostatni raz. Jak mieszka Maria Dejmek?

W salonie, aktorka postawiła na szarą meblościankę, w której znalazło się miejsce na telewizor oraz różnego rodzaju bibeloty. Meblościanka ta została zestawiona z jasną, drewnianą podłogą oraz kolorową, ale jednocześnie stonowaną tapetą, przedstawiającą roślinność. Dodatkowo, aktorka dobrała szare zasłony, które idealnie wpasowały się w klimat pomieszczenia. Aby wprowadzić więcej koloru do wnętrza, obok kremowego dywanu postawiono stylowy fotel w kolorze butelkowej zieleni, a do niego dołączono różowy podnóżek. Natomiast pod ścianą umieszczono kanapę w delikatnym odcieniu jasnego brązu.

Po spojrzeniu na kuchnię, trudno nie zauważyć, że Maria Dejmek idzie z duchem czasu. Białe, gładkie fronty kuchenne zostały zestawione z białym blatem oraz szafkami podwieszanymi pod sufitem w kolorze drewna. Warto zwrócić uwagę na złoty okap, który dodaje temu wnętrzu nieco pazura. Ciekawostką jest fakt, że aktorka wspominała, że marzyła z mężem o pięknym, kamiennym blacie, ale niestety ich budżet nie pozwolił na jego realizację.

W pobliżu kuchni znajduje się jadalnia, gdzie umieszczono marmurowy stół na czarnych metalowych nogach. Obok niego ustawiono krzesła obite jasną miętową tkaniną.

Za domem gwiazdy „Barw szczęścia” znajduje się niewielki ogródek, który stanowi przyjemne miejsce do wypoczynku. Otoczenie jest jeszcze dość dzikie, więc syn aktorki, Gucio, może czasem podziwiać dziki, sarny, a nawet jelenie. W ogrodzie zamontowana jest huśtawka, na której aktorka lubi czasem spędzać letnie popołudnia, ucząc się swoich tekstów.